CNC Obrábění

Od roku 2008 se naše firma zabývá kromě konvenčního obrábění i CNC přesným obráběním. V tomto roce jsme koupili nové frézovací centrum VMF1000 od firmy Fermat. Díky tomu jsme schopni vyrábět přesnější a tvarově složitější výrobky. Můžeme tak naším zákazníkům nabídnout širší spektrum služeb a obrábění i těch nejnáročnějších dílů ve vysoké kvalitě. Další výhodou CNC obrábění oproti konvenčním obráběcím strojům je i několikanásobné snížení strojních časů u některých prací.

Dalším logickým krokem v oblasti CNC obrábění bylo rozšířit náš strojový park o CNC frézku, abychom byli schopni obrábět daleko rozměrnější a těžší obrobky. Tento krok se nabízel hlavně díky našim zákazníkům, kteří mají požadavky na čím dál větší obrobky a každým rokem tyto nároky rostou.

Abychom vyšli těmto požadavkům vstříc tak jsme náš strojový park v roce 2011 rozšířili o CNC stolovou frézku s posuvným stojanem FFQ-100-OR/A6 D . Frézku jsme zprovoznily až o 7 měsíců později, protože se musel vybudovat základ a samotná montáž trvala více než dva měsíce. Nyní je stroj plně funkční a umožňuje nám obrábět díly až do 5000kg a o délce až 6000mm.