Konvenční obrábění

Naše firma se zabývá konvenčním i přesným obráběním nepřetržitě, již od roku 1992. Proto máme v tomto oboru bohaté zkušenosti. Už od počátku našeho působení se snažíme rozšiřovat náš strojový park a přizpůsobovat se všem požadavkům zákazníků.

V posledních letech po nás zákaznici vyžadují, abychom byli schopni obrábět čím dál větší obrobky, a díky tomu máme nejen obráběcí stroje standardních rozměrů ale i velké stroje, abychom pokryli co nejširší spektrum služeb. V posledních letech stojí za zmínku např.: nákup hrotového univerzálního soustruhu SU90A který má točnou délku 5 metrů na který jsme později pro větší požadavky na přesnost výroby nechali instalovat Digitální odměřování. V nedávné době jsme také do svého strojového parku zařadili rovinou brusku BPH700/3000 na které můžeme brousit až 3 metry dlouhé kusy. Za zmínku také stojí velice robustní vertikální frézka tuzemského výrobce Tos Kuřim FC63V, která je ještě o řád větší než FA5V.

Neustále se snažíme držet krok s nejnovějšími trendy v oboru, proto jsme v roce 2008 rozšířili naše výrobní možnosti nákupem CNC frézovacího centra VMF1000. Další v řadě strojů, který nám umožňuje poskytovat služby zákazníkům na nejvyšší možné úrovni je CNC stolová frézka od tuzemského výrobce Tos Kuřim konkrétně FFQ-100-OR/A6 D, kterou jsme zakoupili v roce 2010. Frézka je vybavena řídicím systémem Sinumerik840D.

Dále máme rozsáhlý sklad nářadí i materiálu, a tak můžeme pružně reagovat i na nejnáročnější požadavky zákazníků. Vice informací naleznete v sekci CNC obrábění.